مقالات

مهر رستوران‌، کترینگ‌ و کافی شاپ‌

مهرها فقط برای کارمندان اداری طراحی نمی‌شوند، بلکه دارایی‌های ارزشمندی در صنعت غذا و نوشیدنی به‌شمار می‌روند. مهرها می‌توانند جلوه‌ای منحصربه‌فرد به کسب و کار شما بیافزایند و تجربه‌ای به یاد ماندنی از برند را ایجاد کنند؛ اگرچه طیف گسترده‌ای از مهرهای لاستیکی وجود دارد اما انتخاب مهر مناسب هنگام شخصی‌سازی می‌تواند کل بازی را تغییر دهد.

یک مهر سفارشی جالب می‌تواند به شما به‌عنوان یک کارآفرین باهوش که ایده‌های خلاقانه‌ای برای متمایز کردن شرکت خود دارد، کمک کند. بااین‌حال، ممکن است برای انتخاب بهترین نوع مهر برای تحقق چشم‌انداز خود به راهنمایی نیاز داشته باشید. این مقاله دقیقاً به همین موضوع اشاره و شما را به سمت ابزارهای ایده‌آل برای نشان دادن هویت منحصربه‌فرد برندتان راهنمایی می‌کند.

نکات مهم در انتخاب نوع مناسب

هنگام تصمیم گیری برای انتخاب مهر بهتر است موارد زیر را در نظر بگیرید:

هدفتان از ساخت مهر

از مهر برای چه چیزی استفاده خواهید کرد؟ کیف، فنجان، کارت اشتراک یا چیز دیگر؟ دانستن این موضوع به تعریف هریک از عوامل بعدی کمک می‌کند.

سفارشی‌سازی مهر

با این‌که مهرهای عمومی زیادی وجود دارد، بهتر است مهری را برای کسب و کارتان طراحی کنید که مطابق با نیازها یا ترجیحات خاص شما باشد. این مهر، خواه ترکیبی از متن و تصویر باشد یا یک سبک فونت خاص، سبک شخصی شما را نمایش خواهد داد.

اندازه مهر

اندازه مهر بر اساس موردی که می‌خواهید مهر بزنید کیسه، فنجان یا جعبه طراحی می‌شود. حتی ممکن است 2 مهر را انتخاب کنید؛ یک مهر بزرگ برای جعبه‌های پیتزا و یک مهر کوچک برای فنجان‌ها و کارت‌های اشتراک.

استامپ

میشه مواد بادوام مانند مهرهای خودجوهر یا از قبل جوهرکاری‌شده را انتخاب کنید، چون دوام بالایی دارند و همچنین، نیاز به یک پد جوهر جداگانه را از بین می‌برند و تجربه‌ای بدون آشفتگی و کارآمد را تضمین می‌کنند.

نوع جوهر

جوهرهای بر پایه آب برای مهر زدن روی کاغذ یا مقوا برای اکثر بسته‌بندی‌های مواد غذایی و نوشیدنی مناسب هستند.

بهره‌وری مهر

تعداد و حجم کارهایی که نیاز به مهرزنی دارند را در نظر بگیرید. مهرهای خودجوهر یا از قبل جوهر شده می‌توانند باعث صرفه‌جویی در زمان و انرژی شوند چون نیازی به جوهر مجدد دستی ندارند.

نحوه طراحی، آپلود و سفارش مهر

هنگام ایجاد یک مهر سفارشی با Stamps Direct، نوع مهر و اندازه قالب را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید، سپس متن یا آرم یا تصاویر خود را از طریق فرم موجود در صفحه محصول آپلود کنید.

مهرسازی پگاه ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی و ساخت مهر فوری از بهترین و معتبرترین برندهای موجود در بازار همراه ارسال رایگان در تهران

موارد استفاده از مهرهای سفارشی

از مهرها می‌توان برای علامت‌گذاری کارت‌های اشتراک یا تخفیف استفاده کرد. هر بار که مشتری خریدی انجام می‌دهد، یک مهر دریافت می‌کند و پس از تعداد معینی مهر، می‌تواند یک قهوه، غذا یا تخفیف رایگان کسب کند. همچنین از مهرها و مهرها می‌توان برای موارد زیر استفاده کرد:

برچسب زدن بسته‌بندی‌های آماده: از مهرها می‌توان برای برچسب زدن جعبه‌ها، فنجان‌ها یا کیسه‌های غذای آماده استفاده کرد.

علامت‌گذاری رسیدها: برخی از موسسات ممکن است از مهر لاستیکی برای علامت‌گذاری رسیدها یا اضافه کردن سایر اطلاعات ضروری مانند تاریخ، زمان یا نام سرور استفاده کنند.

نام تجاری: مهرها را می‌توان برای برندسازی موادی مانند دستمال سفره، منوها، تخت‌خواب‌ها یا سایر موارد تبلیغاتی استفاده کرد. آن‌ها ممکن است شامل لوگو، شعار یا سایر عناصر برند باشند.

مستندسازی ویژه روزانه: برای غذاخوری‌هایی با منوهای چرخشی یا غذاهای ویژه روزانه، می‌توان از مهر لاستیکی برای به‌روز رسانی منوها یا تابلوهای تخته سیاه استفاده کرد.

مهر تاریخ:  مهرها را می‌توان برای کارهای مانند مهر کردن تاریخ فاکتورها، تحویل، یا سایر اسناد مهم استفاده کرد.

موارد آموزشی: مهرها را می‌توان در مواد آموزشی مانند علامت‌گذاری بخش‌های تکمیل شده در کتابچه راهنمای آموزشی یا علامت‌گذاری قبولی و عدم قبولی در آزمون یا مسابقه استفاده کرد.

چک لیست‌های درجه‌بندی ایمنی مواد غذایی: می‌توان از یک مهر برای نشان دادن تکمیل یا عدم موفقیت در چک لیست‌های ایمنی مواد غذایی یا بازرسی‌های بخش بهداشت استفاده کرد.

سازماندهی رزرو: می‌توان از مهرها برای علامت‌گذاری سریع برگه‌های رزرو با نمادهای خاص برای نشان دادن الزامات خاص، مانند یک مهمانی بزرگ، صندلی بیرون، یا جشن تولد استفاده کرد.

علامت‌گذاری کارت‌های هدیه یا گواهی: مهرها برای نشان دادن زمان انقضای کارت‌های هدیه یا گواهی‌ها نیز استفاده می‌شوند.

چرا بهتر است از مهرهای لاستیکی در کافی شاپ یا غذای آماده استفاده کنیم؟

به دلایل زیر بهتر است از مهرهای لاستیگی در کافی شاپ‌ها یا کترینگ‌ها استفاده کنید:

  • دیده شدن برند: مهرهایی با لوگو یا نام تجاری شما می‌تواند برند شما را بیشتر در معرض توجه قرار دهد. این مهرها خواه روی بسته‌بندی غذای آماده، کارت‌های اشتراک یا حتی دستمال سفره باشند، می‌توانند باعث شوند هر کالای مهر شده به‌عنوان یک تبلیغ کوچک برای کسب و کار شما عمل کند.
  • وفاداری مشتری: استفاده از مهر روی کارت‌های اشتراک مشتریان می‌تواند تجارت مجدد را تقویت کند. مشتریان اغلب با دانستن این‌که یک پاداش منتظر آن‌ها است ، بیشتر احتمال دارد که به سمت شما برگردند.

فواید مهرهای سفارشی

 مهرهای سفارشی مزایا و فواید زیر را دارند:

  • بهره‌وری: مهر می‌تواند بسیاری از فرآیندها مانند علامت‌گذاری صورتحساب‌های پرداخت شده یا مهر کردن تاریخ و زمان بر روی کاغذ را ساده کند. همچنین، می‌تواند باعث صرفه‌جویی در وقت کارکنان، کاهش خطاها و افزایش کارایی کلی عملیات شود.
  • سفارشی‌سازی: مهرهای لاستیکی را می‌توان به‌راحتی مطابق با نیازهای خاص شما مانند برچسب زدن انواع مواد غذایی یا نشان دادن اطلاعات درباره مواد آلرژی‌زا در ظروف غذای آماده، سفارشی کرد.
  • حرفه‌ای‌گری: مهرهای خوش‌ساخت و ثابت می‌توانند حرفه‌ای بودن کسب و کار شما را افزایش دهند. آن‌ها سبکی از یکنواختی را فراهم می‌کنند که یادداشت‌های دست‌نویس ممکن است فاقد آن باشند.
  • بازاریابی مقرون‌به‌صرفه: در مقایسه با سایر اشکال برندسازی، مهرها نسبتاً ارزان هستند. این موضوع آن‌ها را به روشی مقرون‌به‌صرفه برای افزایش آگاهی از برند تبدیل می‌کند.
  • تطبیق‌پذیری: مهرهای لاستیکی را می‌توان بر روی انواع مواد مانند کاغذ، مقوا، چوب و برخی پلاستیک‌ها استفاده کرد. این کار امکان‌های زیادی را برای استفاده از آن‌ها در شرکت شما ایجاد می‌کند.
  • ثبات: مهرها کاربرد مداوم نام تجاری یا اطلاعات شما را در مواد و پلتفرم‌های مختلف تضمین می‌کنند. این موضوع می‌تواند به حفظ تصویر و پیام برند شما کمک کند.

سخن پایانی

در این مقاله درباره ویژگی‌ها و مزایای استفاده از مهرهای رستوران‌، کترینگ‌ و کافی شاپ‌ صحبت کردیم. برای انتخاب مهر موردنظرتان بهتر است در ابتدا هدف خود را مشخص کنید و سپس به سفارشی‌سازی مهر بپردازید.


منبع: stampsdirect.co.uk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *