سوالات پس از سفارش

برای انجام سفارشات فوری بهتر است از طریق تلگرام پیام بدهید و یا با شماره های نزدیک ترین شعبه چاپ پگاه به شما تماس بگیرید که در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما انجام شود سفارشات فوری در تهران معمولا زیر 2 ساعت انجام و برای مشتری ارسال میگردد

تمامی سفارشات در روزهای کاری و بعد از تایید طرح ارسالی توسط شما ساخته شده و ارسال می‌شود. سفارشات مهرهای ژلاتینی و لیزری فوری معمولا زیر 2 ساعت  پس از تایید طرح و سفارشات مهرهای برجسته دو الی سه  روز کاری پس از تایید طرح ارسال خواهند شد.

سفارشات کلیه شهر های ایران به ویژه تهران (تمامی مناطق) توسط پیک و پست ارسال میشود. ارسال سفارشات  به صورت رایگان خواهد بود.

سوالات قبل از ثبت سفارش

شما می‌توانید با مطالعه مطلب «تفاوت مهرهای ژلاتینی و لیزری» تفاوت این دو مهر را بشناسید. با استفاده از تصاویر و توضیحات کامل تفاوت این مهرها گفته شده است.

کیفیت چاپ مهر روی کاغذ به عوامل گوناگونی مانند طرح مهر، ابعاد فونت‌ها، شکل‌ها و خطوط و همچنین کیفیت و برند دستگاه به کار گرفته شده دارد. پس لزوما کیفیت مهرهای ژلاتینی از مهرهای لیزری کمتر نیست و به موارد گفته شده بستگی دارد ولی در کل مهر های لیزری از دقت بالاتری و فرایند ساخت دیجیتال و پیشرفته تری برخوردار است و برای ساخت مهر های با کیفیت بالاتر و دارای خطوط نازک و طرح های ریز نقش توسیه میشود حتما از مهر های لیزری استفاده گردد زیرا تفکیک پذیری واضح تری دارد

شما درتمامی ساعات روز (24 ساعته) میتوانید ثبت سفارش کنید.

cdr ، ai ، eps برای ساخت مهر بهترین فایل ارسالی، فایل های وکتور هستند.
اگر طرح شما درنرم افزار فتوشاپ طراحی شده است، لازم است فایل را با فرمت لایه باز ارسال نمایید، در غیر این صورت فایل خود را با کیفیت بالا ارسال کنید.

جهت ساخت مهر، مدارک زیر لازم است:

  • مهرهای شخصی: عکس کارت ملی
  • مهرهای پزشکی و پرستاری: تصویر کارت عضویت نظام پزشکی یا نظام پرستاری
  • مهرهای مهندسی: تصویر برگه‌ی عضویت نظام مهندسی
  • مهرهای وکالت: تصویر کارت عضویت کانون وکلا و یا موارد مشابه
  • مهرهای شرکت‌ها: تصویر آگهی ثبتی شرکت و یا نامه میرعامل برای درخواست ساخت مهر
  • مهرهای فروشگاه‌ها: تصویر جواز کسب

شما با استفاده از طبقه ‌بندی‌های شغلی موجود در فروشگاه و یا با استفاده از فیلتر کردن شکل مهر، ابعاد مهر و سایر موارد می‌توانید مهر متناسب خود را انتخاب نمایید.

در صورتی که نتوانستید دستگاه مناسبی انتخاب کنید می‌توانید فایل طرح و یا نوشته مهر خود را از طریق تلگرام برای ما ارسال نمایید تا ما شما را در پیدا کردن مهر مناسب راهنمایی کنیم.

رنگ بدنه دستگاه در سایت قابل انتخاب نیست. اما شما می‌توانید رنگ مورد نظر خود را در قسمت یادداشت سفارش در صفحه محصول بنویسید تا در اولویت قرار گیرد و یا پیش از ثبت سفارش از طریق گفتگوی آنلاین یا تلفنی رنگ‌های موجود را استعلام بگیرید.