سفارش ساخت مهر فوری زیر دو ساعت همراه با ارسال رایگان

کارگاه مهرسازی مرکز تهران

کارگاه مهرسازی شرق تهران

کارگاه مهرسازی غرب تهران

کارگاه مهرسازی شمال تهران

دستگاه‌های مهر مناسب برای پشت چک

نمونه مهر پشت چک

طرح پشت چک 1

30×50 میلی متر
نمونه طرح مهر پشت نویسی چک سایت مهر پگاه

طرح پشت چک 2

20×50 میلی متر
نمونه طرح مهر پشت نویسی چک سایت مهر پگاه

طرح پشت چک 3

17×45 میلی متر
نمونه طرح مهر پشت نویسی چک سایت مهر پگاه

راهنمای انتخاب نمونه طرح مهر پشت چک

در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی در خصوص نحوه ی سفارش و انتخاب طرح مهر پشت چک در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. مهرهای پشت نویسی چه کاربردی دارند. برای ساخت این مهر به چه مدارکی نیاز داریم. یک مهر استاندارد چه شاخصه هایی باید داشته باشد. در ادامه برای پاسخ به تمامی این سوال ها با ما همراه باشید. در واقع مهر یکی از ابزارهای کاربردی و پر اهمیت است که به یک برگه و یا سند اعتبار و رسمیت می بخشد. زمانیکه یک برگه دارای مهر به نام شخص یا ارگانی باشد از نظر قانونی قابل پیگیری بوده و دارای اعتبار می باشد. به همین جهت در اصناف و زمینه های مختلف هر شخص یا شرکت دارای یک مهر با مشخصاتی که نشان دهنده ی هویت فرد یا سازمان باشد را در اختیار دارد. برای ساخت مهر پشت نویسی چک ابتدا بهتر است به این موضوع اشاره کنیم که این مهر چه کاربردی دارد و در ادامه خواهیم گفت که چه ویژگی هایی باید داشته باشد که حین سفارش مهر با مشکل مواجه نشوید. پیشنهاد می کنید تا آخر مطلب با ما همراه باشید.

مهرسازی پگاه ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی و ساخت مهر فوری از بهترین و معتبرترین برندهای موجود در بازار همراه ارسال رایگان در تهران

کاربرد مهر پشت نویسی

همانطور که گفتیم مهر ابزاری است که به یک برگه و یا سند اعتبار می بخشد. مهر پشت نویسی چک همانطور که از نامش پیداست در زمان وصول چک کاربرد دارد. زمانیکه برای وصول و یا واریز چک به بانک مراجعه می کنید لازم است که چک توسط شما پشت نویسی شود. اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، کد ملی و… باید پشت چک درج شود. بنابراین برای شرکت ها و اشخاصی که روزانه چندین مرتبه جهت امور بانکی و یا جابه جایی وجه به بانک مراجعه می کنند ترجیح میدهند کارشان زودتر انجام شود. همچنین ممکن است برخی اطلاعات خواسته شده ناقص و یا اشتباه نوشته شود همین باعث اتلاف وقت و مخدوش شدن چک خواهد شد.
بنابراین مهر پشت نویسی میتواند کار شما را راحتتر کرده و تمامی اطلاعاتی که در زمان وصول چک نیاز دارید را روی مهر درج کنید. در این صورت به راحتی میتوانید در زمان مراجعه به بانک با خیال آسوده اطلاعات خواسته شده را تکمیل کرده و نسبت به وصول و یا واریز چک اقدام نمایید.

انواع طرح مهر پشت چک

همانطور که اشاره شد مهر پشت چک علاوه بر اینکه کاربرد گسترده ای دارد و راحتی کار را به همراه خواهد داشت این اطمینان را به شما میدهد که اطلاعات خواسته شده را به درستی پشت چک نوشته و از عواقب احتمالی مانع به عمل می آورد. اما سوال اینجاست که طرح مهر به چه صورت باید باشد. این مهر ها میتوانند به دو دسته تقسیم شوند. مهر پشت چک شخصی که این نوع مهر برای آندسته از افرادی است که روزانه بابت خرید و فروش کالا و یا کارهای تجاری نیاز دارند که از چک استفاده کنند. مهر های سازمانی یا مختص شرکت که این مهر ها نیز برای یک شرکت مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین اطلاعات مربوط به هر مهر متغییر خواهد بود. اما در کل روی مهر پشت چک نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره حسابی که قرار است وجه واریز شود، آدرس، تلفن و اطلاعاتی از این قبیل روی مهر درج می شود. بنابراین ابعاد مهر پشت نویسی چک باید به نوعی باشد که بتوان تمامی این اطلاعات را روی آن حک نمود. به طور معمول این مهر از نظر شکل هندسی به صورت مستطیل ساخته می شود که تمامی اطلاعات براحتی و به طور واضح روی آن درج گردد.

انواع مهر پشت نویسی چک

مهر پشت نویسی چک علاوه بر اینکه سرعت کار را تسهیل می بخشد امنیت آن را نیز تضمین می کند. مهرها امروزه در مدل های مختلفی ساخته می شوند که هریک ویژگی های مختص به خود را دارد. در نهایت جنس و دوام مهر باعث محبوبیت آن بین مشتریان می شود. اگر شما هم روزانه نیاز دارید که از مهر پشت چک استفاده کنید در ادامه به انواع مهرهای موجود و قابل سفارش در چاپ پگاه اشاره داریم.
مهر پشت چک ژلاتینی اتومات: مهرهای ژلاتینی دوام بالایی دارند که نوع اتومات آنها کاربری راحت تری دارد. یکی از مزایای مهرهای اتومات این است که جوهر موردنیاز درون محفظه ی مهر قرار دارد که براحتی میتوانید آن را همراه خود داشته باشید. استفاده از ژلاتین درجه یک و مرغوب موجب می شود که از دوام و طول عمر بالایی برخوردار باشند.
مهر پشت نویسی چک لیزری اتومات: این مدل مهر از جدیدترین مدلهای بازار است که در آن از پلیمر استفاده شده و طرح روی آن دارای ظرافت و دقت بالایی است. اطلاعات روی مهر توسط لیزر روی پلیمر درج می شود که به دلیل زیبایی طرح روی مهر طرفدارن بیشتری دارد.
راهنمای سفارش مهر پشت چک
از آنجا که چک به منظور برداشت و یا واریز وجه مورد استفاده قرار می گیرد و روزانه ده ها معامله تجاری بواسطه ی جابه جایی چک انجام می شود. بنابراین میتواند به اهمیت مهرهای پشت نویسی پی برد. در واقع طرح و نوع مهر باید به گونه ای باشد که به راحتی قابل جعل نباشد. همچنین این قبیل مهر را باید در جایی امن و کاملا محرمانه نگهداری کنید. همچنین به منظور جلوگیری از هر گونه سواستفاده و عواقب احتمالی ما در چاپ پگاه تمامی مهرها را همراه با با مجوز و ارائه مدرک معتبر عرضه می داریم. برای سفارش مهر پشت چک لازم است که مدارک هویتی فردی و یا شرکت خود را ارائه دهید به این ترتیب با رضایت خاطر میتوانید مهر پشت چک موردنیاز خود را سفارش داده و با بالاترین کیفیت دریافت نمایید.

سفارش آنلاین مهر پشت چک

با توجه به مشغله های کاری امروزه بسیاری از افراد ترجیحا کارهای خود را به صورت آنلاین انجام می دهند. شما میتوانید در هر کجا که هستید به صورت غیر حضوری سفارش مهر خود را انجام دهید. سفارش آنلاین مهر پشت نویسی چک نیز در وبسایت چاپ پگاه قابل اجرا است. تنها کافیست طرح مهر را انتخاب کنید و اطلاعاتی که لازم دارید روی مهر درج شود را به کارشناسان ما اطلاع دهید. ما در کوتاهترین زمان مهر با اطلاعات خواسته شده را با بهترین کیفیت و به صورت کاملا واضح آماده و برای شما ارسال خواهیم کرد. به این ترتیب بدون مراجعه حضوری و اتلاف وقت محصول مورد نظر خود را در اختیار خواهید داشت.