با مطالعه راهنمای زیر می توانید به راحتی و در حداقل زمان سفارش خود را ثبت نمایید. ثبت سفارش به 3 صورت امکان پذیر است. با کلیک روی هر یک از موارد زیر، راهنمای مربوطه را مطالعه نمایید.

2. در صفحه نمونه طرح های آماده، نمونه های مختلف طرح های مهر آماده را بر اساس نوع شغل مشاهده نمایید. پس از انتخاب نمونه طرح مهر با کلیک روی مشاهده دستگاه مهر مناسب به مرحله بعد بروید.

1. در صفحه اصلی سایت با کلیک روی بنر سفارش بر اساس نمونه طرح مهر می توانید به انواع طرح مهر دسترسی خواهید داشت. این طرح‌ها شامل طرح‌های آماده پزشکی، پرستاری، مهندسی، وکالت، شرکت، فروشگاه، اسم و فامیل و همچنین طرح‌های مناسب مهر چک است.

4. در صفحه محصول رنگ جوهر مورد نظر را انتخاب نمایید. یادآور می شود در اکثر دستگاه‌ها رنگ بدنه قابل انتخاب نیست اما شما می توانید اولویت رنگ مورد نظر را در قسمت یادداشت بنویسید. پس از آن گزینه از طرح‌های مهرینو استفاده می کنم را بزنید.

3. در صفحه مهرها می توانید دستگاه مهر مورد نظر را از میان گزینه های پیشنهاد شده انتخاب نمایید. همجنین با استفاده از فیلترهای در دسترس می توانید گزینه های انتخاب را محدودتر و مطابق خواست خود نمایید.

6. در این مرحله وارد سبد خرید می شوید و پیغام بارگذاری موفقیت آمیز فایل خود را دریافت می کنید. در این مرحله می توانید کد تخفیف وارد نمایید و محصولات مورد نظر خود را بازبینی نمایید و پس از آن دکمه تسویه حساب را بزنید.

5. در این مرحله لازم است مدرک مناسب جهت مهر خود را آپلود نمایید همچنین در صورت نیاز لوگو یا طرح مورد نظر خود را در این مرحله می توانید آپلود نمایید. دقت نمایید طرحی که از قبل در نظر داشته اید را در این مرحله حتما انتخاب نمایید و پس از آن دکمه سفارش را بزنید.

8. پس از پرداخت موفق به وبسایت برگشت داده می شوید و جزییات سفارش بار دیگر به شما نمایش داده خواهد شد. سفارش شما قبل از ساخت وارد مرحله طراحی می شود. در این مرحله طرح از طریق قسمت پنل کاربری شما جهت تایید نهایی ارسال خواهد شد.

7. در برگه تسویه حساب در صورتی که از قبل حساب کاربری دارید می توانید وارد حساب کاربری خود شده و یا حساب کاربری جدید ایجاد نمایید. تمامی اطلاعات را به دقت وارد نمایید و با انتخاب درگاه و زدن تیک قوانین دکمه ثبت سفارش را بزنید.