شعب

مهر فوری شمال تهران

اگر ساکن شمال تهران هستید و نیاز به ساخت مهر فوری با کیفیت دارید، میتوانید به شعبه شمال مهر پگاه مراجعه کنید، مهرسازی پگاه جزو یکی از بهترین ها در مهرسازی شمال تهران است که با سابقه چندین ساله و ساخت انواع مهر زبان زد ساکنان این منطقه شده است.

مهرسازی پگاه شعبه شمال

زعفرانیه – خیابان مقدس اردبیلی – تقاطع پسیان

سفارش تلفنی:

سفارش آنلاین:

شعبه شمال تهران مهرپگاه ارئه دهنده خدمات تخصصی طراحی و ساخت مهر فوری در کمتر از 2 ساعت و بدون نیاز مراجعه حضوری با ارسال رایگان به کلیه مناطق شمال تهران از جمله:

تجریش نیاوران قلهک دروس
زرگنده جماران ازگل لویزان
مینی سیتی سوهانک حسین‌آباد مبارک‌آباد
اقدسیه زعفرانیه آجودانیه محمودیه
فرمانیه کامرانیه داودیه دزاشیب
جردن الهیه اوین ظفر
درکه ونک
  • مهر فوری زعفرانیه

“زَعفَرانیه یکی از محله‌های منطقه ۱ شهرداری تهران واقع در شمال شهر تهران و منطقه شمیران است. این محلّه که در کوهپایه‌های البرز قرار دارد، و آمیزه‌ای از شهرسازی مدرن و سنّتی در آن به چشم می‌خورد. زعفرانیه یکی از گران‌قیمت‌ترین مناطق تهران است.”

زعفرانیه کجاست؟

محله زعفرانیه یکی از محله های اعیان‌نشین و قدیمی شهر تهران محسوب می شود؛ زعفرانیه در کوهپایه های البرز قرار دارد و می توانید به راحتی ترکیبی از شهرسازی مدرن و سنتی را در این محله مشاهده کنید.

زعفرانیه منطقه چند است؟

محله زعفرانیه یکی ار مناطق گران قیمت تهران است که در ناحیه 2 منطقه 1 شهرداری تهران قرار دارد؛ محله زعفرانیه یکی از محله مرتفع شهر تهران محسوب می شود که 1650 تا 1800 متر از سطح دریا ارتفاع دارد.

محدوده جغرافیایی محله زعفرانیه تهران

  • زعفرانیه از سمت شمال به ارتفاعات توچال،
  • از سمت جنوب به خیابان ولیعصر و محمودیه،
  • از سمت شرق به خیابان تجریش،
  • از سمت غرب به رودخانه ولنجک ختم می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *