سفارش ساخت مهر فوری زیر دو ساعت همراه با ارسال رایگان

کارگاه مهرسازی مرکز تهران

کارگاه مهرسازی شرق تهران

کارگاه مهرسازی غرب تهران

کارگاه مهرسازی شمال تهران

دستگاه‌های مناسب برای مهر اسم و فامیل

نمونه مهر اسم و فامیل

طرح اسم و فامیل 1

نمونه طرح مهر نام و نام خانوادگی سایت مهر پگاه

طرح اسم و فامیل 2

نمونه طرح مهر نام و نام خانوادگی سایت مهر پگاه

طرح اسم و فامیل 3

نمونه طرح مهر نام و نام خانوادگی سایت مهر پگاه

طرح اسم و فامیل 4

نمونه طرح مهر نام و نام خانوادگی سایت مهر پگاه

طرح اسم و فامیل 5

نمونه طرح مهر نام و نام خانوادگی سایت مهر پگاه

طرح اسم و فامیل 6

نمونه طرح مهر نام و نام خانوادگی سایت مهر پگاه

طرح اسم و فامیل 7

طرح اسم و فامیل 8

طرح اسم و فامیل 9

طرح اسم و فامیل 10

طرح اسم و فامیل 11

طرح اسم و فامیل 12

طرح اسم و فامیل 13

طرح اسم و فامیل 14

طرح اسم و فامیل 15

طرح اسم و فامیل 16

طرح اسم و فامیل 17

طرح اسم و فامیل 18

طرح اسم و فامیل 19

طرح اسم و فامیل 20

طرح اسم و فامیل 21

طرح اسم و فامیل 22

طرح اسم و فامیل 23

طرح اسم و فامیل 24

طرح اسم و فامیل 25

طرح اسم و فامیل 26

طرح اسم و فامیل 27

طرح اسم و فامیل 28

مهر اسم یکی از مهرهای پرکاربردی است که می توان در بسیاری از شرایط و برای ثبت نام و احراز هویت از آن استفاده کرد. این مهر به دلیل سهولت در استفاده در هر زمان و هر جایی کاربرد دارد البته باید این موضوع را نیز به خاطر داشته باشید که از مهری استفاده کنید که نیازی به استامپ نداشته باشد.

مهرسازی پگاه ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی و ساخت مهر فوری از بهترین و معتبرترین برندهای موجود در بازار همراه ارسال رایگان در تهران

چگونه مهر اسم بخریم؟

امروزه مهر از آن دسته از وسایل مهمی به شمار می رود که با استفاده از آن می توان بر روی بسیاری فاکتورها و سربرگ ها یک امضاء و یا نشانی را از خود به ثبت رساند. از این رو استفاده از مهر اسم نیز یکی دیگر از روش های چاپ و ساخت مهر می باشد که به عنوان یک مدرک مهم پای تمامی اسناد مربوط به شخص ثبت می شود. همانطور که می دانید امروزه مهرهای زیادی در بازار وجود دارد که پیشرفته هستند و می توان از آن ها در بسیاری از فعالیت ها استفاده کرد.

مهرهای پزشکی و مهرهای مهندسی برای طراحی و تولید از شرایط مخصوصی برخوردار خواهند بود. ثبت مهر اسم دار نیز معمولا با استفاده از مهرهای لیزری اتوماتیک و مهرهای ژلاتینی انجام می شود که دارای یک مخزن باجوهر می باشد و به روش های متنوعی می توان جوهر مخصوص را بر روی سطح کاغذ منتقل کرد. معمول ترین اشکال در ساخت مهر اسم مستطیلی، مربعی و بیضی می باشند که استانداردترین شکل آن نیز مستطیل می باشد. همچنین امکان ساخت مهرهای تک رنگ و یا همزمان چند رنگ برای مهر اسم وجود دارد. در این مطلب قصد داریم تا 4 مدل از مهر اسم دار محبوب در بازار را به شما معرفی کنیم:

 1. برجسته
 2. لیزری
 3. ژلاتینی
 4. جیبی

مهر اسم برجسته

مهر برجسته یکی از مهم ترین مهرهایی برای ساخت مهر اسم می باشد که معمولا نیز به صورت سنتی مورد استفاده قرار می گیرد. البته امروزه با استفاده از دو ورق آلومینیومی که بر روی دستگاه قرار می گیرد برجستگی را بر روی سطح کاغذ ایجاد می کند و باعث ثبت اسم می شود. از ویژگی های بارزی که در این مهر وجود دارد این است که می توان به صورت روزانه نیز از آن استفاده کرد. این مهر معمولا دارای ابعاد 41 میلی متری می باشد و همچنین یک دستگیره دارای روکش پلاستیکی دارد که فک قوی بر روی قرار گرفته تا مهر اسم راحت تر بر روی آن انجام شود. از ویژگی های موجود در مهر اسم دار مهر برجسته می توان به مواردی مانند:

 • امکان ساخت این مهر به صورت فوری
 • تحویل دستگاه به همراه پرس و یا بدون پرس
 • صفحه دستگاه دایره ای شکل با قطر 41 میلی متری
 • استیل بودن سطح مهر اسم برجسته

مهر اسم جیبی

مهر جیبی یکی از مهرهای همراه است که در هر زمان و هرجایی می توانید آن را حمل کنید. این مهر که به مهر همراه نیز معروف می باشد بسیار کم جا و همچنین خوش دست و زیبا است و می توانید آن را به راحتی درون کیف خود قرار داده و در هر زمان از آن استفاده کنید. برای بسیاری از اصناف به خصوص پزشکان، مدیران، مهندسان و … یکی از پر استفاده ترین مهر اسم می باشد که البته انتخاب هوشمندانه ای نیز می باشد. مهر جیبی مهر اسم دار دارای دو مدل لیزری و ژلاتینی می باشد و مدل لیزری محبوب تر می باشد. یکی از ویژگی های اصلی این مهر حمل راحت و آسان می باشد. از ویژگی های بارز این مهر همراه می توان به مواردی مانند:

 • این مهر به صورت فوری قابل ساخت است
 • استانداردترین مدل این مهر در رنگ آبی و مستطیل شکل است
 • تحویل مهر اسم با استفاده از قاب کامل می باشد
 • این مهر در ابعاد مختلفی قابلیت طراحی و تولید دارد

مهر اسم ژلاتینی

مهر اسم دار ژلاتینی در بازار به صورت دو مدل یعنی ساده و اتوماتیک موجود می باشد. این مهر در مدل ساده بسیار قدیمی است و می توان گفت استفاده از آن تقریبا منسوخ شده است. این مهرها برای ثبت یک استامپ جداگانه دارند اما مهر اسم ژلاتینی اتوماتیک دارای یک مخزن مخصوص است که آغشته به جوهر است و از این رو سرعت ثبت را افزایش می دهد و دیگر نیازی به وجود یک استامپ جداگانه ندارد. این مهر به شکل مهر اسم دار اتوماتیک قابلیت تعویض دارد که همین موضوع می تواند طول عمر آن را نسبت به دیگر مهرها افزایش دهد. مهرهای ساده اسم دارد بسیار سنتی اند و به طبع قیمت پایین تری هم دارند. از ویژگی های این مهر می توان به مواردی مانند:

 • این مهر به صورت فوری قابل تولید نیست
 • تحویل مهر به صورت درپوش ندارد
 • به شکل مربع، دایره و بیضی طراحی و تولید می شود

مهر اسم لیزری

مهر لیزری اسم دار همانطور که گفته شد در دو مدل تک رنگ و یک رنگ موجود است که به عنوان مهرهای جدیدی نیز به شمار می رود. این مهر در سال های اخیر به خصوص محبوبیت بیشتری پیدا کرده و بیشتر اصناف از این مهر برای ثبت اسم و امضاء استفاده می کنند. این مهر نسبت به دیگر مهرهای قدیمی مانند مهرهای ژلاتینی به یک استامپ جداگانه نیاز ندارد و به راحتی هم می توان آن را شارژ کرد. از دیگر ویژگی های مهم این مهر می توان به دقت بالای آن در ثبت نام اشاره کرد. همچنین این مهر به صورت تک رنگ مانند رنگ آبی و یا چند رنگ قابل ساخت است که می توانید به صورت آنلاین رنگ آن را مشخص کنید.

مهر اسم باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

همانطور که گفته شد یک مهر اسم باید قابلیت ثبت بدون خطا را داشته باشد به طوری که در هنگام استفاده از آن بهتر است که از مدل جیبی و یا لیزری استفاده کنید. البته مدل برجسته نیز از استانداردهای بالایی برای مهر اسم برخوردار است که با توجه به شرایط می توانید این مدل را نیز برای بالا بردن سرعت کار انتخاب کنید. اما درکل مهر خوب مهری است که خیلی زود جوهر آن به اتمام نرسد و همچنین کاربر نیز باید تمامی نکات مورد نیاز برای نگهداری صحیح آن را به کار بگیرد. همچنین بهتر است که به صورت مداوم مهر را در شرایط مختلفی جابجا کنید تا جوهر موجود در آن ته نشین و در نتیجه خشک نشود.