سفارش ساخت مهر فوری زیر دو ساعت همراه با ارسال رایگان

کارگاه مهرسازی مرکز تهران

کارگاه مهرسازی شرق تهران

کارگاه مهرسازی غرب تهران

کارگاه مهرسازی شمال تهران

مهر پزشکی، به مهرهایی گفته میشود که مورد استفاده پزشکان هستند که موجب تایید و به رسمیت شناختن برگه دکتر میشوند؛ معمولا روی مهرپزشکی نام و نام خانوادگی، تخصص پزشک به همراه شماره نظام پزشکی درج می‌شود. مهر پزشکی طرح های متنوعی دارد که در قسمت زیر تعدادی از نمونه مهرهای پزشکی و دکتری، طراحی شده توسط مهرسازی پگاه قابل مشاهده هستند که به شما این امکان را میدهد که به راحتی طرح مهر مورد نظرتان را انتخاب کنید:

دستگاه‌های مهر مناسب برای پزشکان

نمونه مهر پزشکی

طرح پزشکی 1

30×50 میلی متر
نمونه طرح مهر پزشکی سایت مهر پگاه

طرح پزشکی 2

15×40 میلی متر

طرح پزشکی 3

15×40 میلی متر

طرح پزشکی 4

17×45 میلی متر

طرح پزشکی 5

17×45 میلی متر

طرح پزشکی 6

17×45 میلی متر

طرح پزشکی 7

22×55 میلی متر

طرح پزشکی 8

17×45 میلی متر

طرح پزشکی 9

15×40 میلی متر

طرح پزشکی 10

17×45 میلی متر

طرح پزشکی 11

18×55 میلی متر

طرح پزشکی 12

17×45 میلی متر

طرح پزشکی 13

17×45 میلی متر

طرح پزشکی 14

17×45 میلی متر

طرح پزشکی 15

17×45 میلی متر

طرح پزشکی 16

17×45 میلی متر

طرح پزشکی 17

15×35 میلی متر

طرح پزشکی 18

17×45 میلی متر

طرح پزشکی 19

20×40 میلی متر

طرح پزشکی 20

38×38 میلی متر

طرح پزشکی 21

38×38 میلی متر

طرح پزشکی 22

38×38 میلی متر

طرح پزشکی 23

38×38 میلی متر

طرح پزشکی 24

38×38 میلی متر

طرح پزشکی 25

38×38 میلی متر

طرح پزشکی 26

17×45 میلی متر

طرح پزشکی 27

38×38 میلی متر

طرح پزشکی 28

17×45 میلی متر

طرح پزشکی 29

22×50 میلی متر

طرح پزشکی 30

38×38 میلی متر

طرح پزشکی 31

38×38 میلی متر

طرح پزشکی 32

38×38 میلی متر

طرح پزشکی 33

25×50 میلی متر

طرح پزشکی 34

17×45 میلی متر

طرح پزشکی 35

35×35 میلی متر

طرح پزشکی 36

38×38 میلی متر

طرح پزشکی 37

17×45 میلی متر

طرح پزشکی 38

17×45 میلی متر

طرح پزشکی 39

38×38 میلی متر

طرح پزشکی 40

25×50 میلی متر

طرح پزشکی 41

35×35 میلی متر

طرح پزشکی 42

38×38 میلی متر

طرح پزشکی 43

20×50 میلی متر

طرح پزشکی 44

30×50 میلی متر

طرح پزشکی 45

25×50 میلی متر

طرح پزشکی 46

17×45 میلی متر

طرح پزشکی 47

30×50 میلی متر

طرح پزشکی 48

17×45 میلی متر

طرح پزشکی 49

20×50 میلی متر

طرح پزشکی 50

20×50 میلی متر

طرح پزشکی 51

17×45 میلی متر

طرح پزشکی 52

20×50 میلی متر

طرح پزشکی 53

20×50 میلی متر

طرح پزشکی 54

21×50 میلی متر

طرح پزشکی 55

38×38 میلی متر

طرح پزشکی 56

38×38 میلی متر

طرح پزشکی 57

طرح پزشکی 58

طرح پزشکی 59

طرح پزشکی 60

طرح پزشکی 61

طرح پزشکی 62

طرح پزشکی 63

طرح پزشکی 64

مهر دکتر چشم پزشک

طرح پزشکی 65

مهر دکتر چشم پزشک

طرح پزشکی 66

مهر دکتر چشم پزشک

طرح پزشکی 67

طرح پزشکی 68

طرح پزشکی 69

طرح پزشکی 70

طرح پزشکی 71

طرح پزشکی 72

طرح پزشکی 73

طرح پزشکی 74

طرح پزشکی 75

طرح پزشکی 76

طرح پزشکی 77

طرح پزشکی 78

طرح پزشکی 79

طرح پزشکی 80

طرح پزشکی 81

طرح پزشکی 82

طرح پزشکی 83

طرح پزشکی 84

راهنمای انتخاب نمونه طرح مهر پزشکی

در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی در خصوص نحوه ی انتخاب طرح مهر پزشکی و مواردی که یک مهر استاندارد باید داشته باشد را مورد بررسی قرار دهیم. مهر یکی از ابزارهای پرکاربرد در اصناف و شغل های مختلف است که بواسطه ی آن یک برگه و یا سند رسمیت و اعتبار خواهد داشت. بنابراین میتوان به حساسیت موضوع و امکان سواستفاده پی برد. بنابراین بهتر است طرح روی مهر به گونه ای باشد که به راحتی قابل جعل نباشد. همچنین مهر شما به نوعی امضا شماست که بهتر است طرحی متفاوت و زیبا داشته باشد. در ادامه به مواردی که حین سفارش مهر پزشک باید به آن توجه کنید را مورد بررسی قرار داده ایم. پیشنهاد می کنیم تا آخر مطلب ما را همراهی کنید.

مهرسازی پگاه ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی و ساخت مهر فوری از بهترین و معتبرترین برندهای موجود در بازار همراه ارسال رایگان در تهران

کاربرد مهر پزشکی  

همانطور که اشاره کردیم مهر یکی از ابزارهایی است که اعتبار و رسمیت به برگه و یا اسناد می بخشد. مهر پزشکی نیز کاربرد گسترده ای در موارد پزشکی دارد. به طوریکه روزانه صدها نسخه و پرونده ی پزشکی توسط پزشک مهر و امضا می گردد. بنابراین باید مهر پزشک مورد تایید وزارت بهداشت و نظام پزشکی باشد. در واقع میتوان گفت که مهر پزشکی کاربرد گسترده ای دارد که هر پزشک طی روز ده ها مرتبه از آن استفاده می کند. بنابراین طرح و اندازه مهر بسیار حائز اهیمت است. در همین راستا مهر پزشک در انواع مدلهای مختلف طراحی و ساخته می شود و کاربرد گسترده ای در موارد پزشکی دارد.

در واقع مهر پزشکی به منظور تایید کردن برگه، نسخه و یا پرونده های بیماران، و یا ثبت موضوعی در علم پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین مهر پزشک از اهمیت بالایی برخوردار بوده و بسیاری از پرونده های پزشکی بدون مهر پزشکی فاقد اعتبار هستند.

یک مهر پزشکی استاندارد چه ویژگی دارد؟

مهر پزشکی یکی از مهم ترین ابزاری است که در هر زمینه ای از پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. این مهر می تواند برای ثبت بسیاری از امور پزشکی استفاده شود به خصوص اینکه باید مورد تایید وزارت و همچنین نظام پزشکی نیز باشد. از این رو این مهر یکی از پرکاربردترین مهرها می باشد که البته در اندازه و طرح های مختلفی نیز تولید و طراحی می شود.

نکته ای که باید در این زمینه به آن توجه داشته استفاده زیادی و طولانی مدت از آن است که باید شرایطی را برای افزایش طول عمر آن در نظر گرفت.

از این رو برای بالا بردن سرعت استفاده از این مهر معمولا پس از روی کار آمدن نسل جدید مهر های پزشکی از قبلی مهر های لیزری دیگر از مهرهایی که ژلاتینی هستند و یا غیر اتومات می باشند استفاده نمی شود. تایید کردن یک برگه و یا ثبت یک موضوع در علم پزشکی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و از این رو بدون دخالت مهر پزشکی این موضوع صورت نمی گیرد. پس در کنار جنس و مدل مهر باید ساختار و نوع مهر را نیز مورد بررسی قرار دهید. یکی از معروف ترین مهرهای پزشکی دستگاه ترودات می باشد که در اندازه و ابعاد مختلفی برای مشتریان تولید و طراحی می شود.

سایز مهر پزشکی

همانطور که گفته شد ابعاد و جنس یک مهر پزشکی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا به طور روزانه مورد استفاده قرار می گیرد و از این رو باید بر اساس کارایی که دارد ابعاد مختلفی نیز داشته باشد. سایز مهر پزشکی با توجه به یک متن و یا نام و نام خانوادگی پزشک متغیر است و بر اساس استانداردهای خاصی است و این موضوع باید از طریق سازمان نظام پزشکی نیز به تایید برسد. اما نکته ای که وجود دارد استفاده پزشکان از این مهر است زیرا معمولا پزشکان از مهرهای پزشکی استفاده می کنند که دارای مهر اتوماتیک و یا دسته اتوماتیک می باشد.

مهر پزشکی اتوماتیک لیزری دارای ابعادی 22 در 58 میلی متری می باشد که یک سایز استاندارد است و می تواند تمامی مطالب موجود در مهر را به خوبی برای تمامی افراد نمایش دهد. بعضی از پزشکان اما تمایل دارند که از مهرهایی با سایزهای کوچک تر استفاده کنند. یک سایز استاندارد و البته مناسب برای مهر پزشکی می تواند در سایز 18 ملی متر در 47 میلی متر باشد و از این رو برای اسامی مورد استفاده قرار می گیرد که دارای کلمات کمتر و کوچک تر می باشند.

انواع مهر پزشکی

براي ساخت مهر ابزارها و روش های مختلفی وجود دارد، به طور معمول مهرها در انواع مهر ژلاتینی و مهر لیزری موجود می‌باشند. مهر پزشکی کاربرد گسترده ای دارد، بنابراین در طرح های مختلفی نیز ساخته و عرضه می شوند، نکته ای که در خصوص مهر پزشک باید به آن توجه داشت این است که طی روز بارها از مهر استفاده می شود بنابراین جنس و دوام مهر حائز اهمیت است. جنس آن باید به گونه ای باشد که در طولانی مدت بدون افت کیفیت همچنان قابل استفاده باشد. طرح روی مهر نیز کاملا سلیقه ای است اما برخی موارد از قبیل نام و نام خانوادگی پزشک، شماره نظام پزشکی، تخصص پزشک، و یک لوگو به دلخواه فرد روی مهر درج می شود. که ترتیب قرار گرفتن این موارد به این صورت است که نام و نام خانوادگی در سطر اول، تخصص پزشک در سطر بعدی، و در آخر شماره نظام پزشکی درج می گردد. فونت روی مهر نیز کاملا سلیقه ای و به دلخواه فرد انتخاب می شود و استاندارد مشخصی برای فونت بکار رفته روی مهر وجود ندارد. از نظر جنس نیز در مدل های مختلفی قابل عرضه می باشد که در ادامه به این موارد اشاره داریم.

همانطور که اشاره شد پزشکان محترم روزانه به طور مرتب از مهر خود استفاده می کنند. بنابراین نوع مهر باید به گونه ای باشد که سرعت استفاده از مهر را تسهیل بخشد. امروزه اکثر مدل های مهر پزشکی از نوع اتومات است. مهرهای معمولی که عموما از جنس ژلاتین هستند و نیاز به جوهر دارند عموما در این حرفه کاربرد گسترده ای ندارند. در واقع اکثر مهرهای مورد استفاده در این زمینه از نوع اتومات است که علاوه بر زیبایی کاربری راحت تری نیز دارند.

همانطور که گفته شد این مهر به دلیل داشتن ابعاد مختلف در مدل های مختلفی نیز تولید می شود که مهر پزشکی معمولا در سه مدل اتوماتیک، لیزری و جیبی تولید می شوند. در ادامه به توضیح مختصری از انواع این مهرها را برای شما ارائه خواهیم داد.

مهر پزشکی ژلاتینی اتومات

یکی از پرکاربردترین مدلهای مهر پزشکی از نوع ژلاتینی اتومات است. همانطور که اسم آن میتوان حدس است جنس مهر از ژلاتین تهیه شده که طرح روی آن بسیار ظریف و با دقت می شود همچنین به همراه داشتن جوهر درون محفظه ی خود مهر استفاده از آن را بسیار راحت تر کرده است. این مهر به عنوان مهر فشاری و یا ریلی نیز در بازار شناخته می شود.

این مهر در دسته مهرهای معروفی برای پزشکی قرار می گیرند که معمولا به مهر پزشکی، مهرهای ریلی، مهرهای فشاری معروف هستند و از زمان های دور تا به امروز بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.

مهر پزشکی لیزری اتومات

نوع جدید مهرها که به جای استفاده از ژلاتین از پلیمر استفاده می شود. این نوع مهر طول عمر و دوام بالاتری دارد همچنین به دلیل استفاده از پلیمر کیفیت بالاتری نیز دارا می باشد. همین موارد موجب شده که مهر های لیزری از کیفیت ساخت و طول عمر بالاتری برخوردار باشند. همچنین به دلیل زیبایی و وضوح مهر مورد توجه قرار گرفته است.

مهر پزشکی جیبی اتوماتیک

این مهرها همانطور که از اسمشان نیز پیداست در دسته مهرهای همراه قرار می گیرند به طوری که می توانید در هرکجا و هر زمان ان ها را حمل کنید. این مهرهای پزشکی تاشو هستند و داخل جیب و یا کیف به راحتی جا می شوند، این سری از مهرها به عنوان مهر همراه میتوانید در هر کجا با خود حمل کنید.

معمولا پزشکان در هنگام استفاده از مهر پزشکی دو مهر به همراه دارند که یک مهر برای انجام امور دائمی مورد استفاده قرار می گیرد و یکی دیگر نیز برای کارهای ضروری و همراه مناسب خواهد بود. معمولا مهرهایی که برای مطب مورد استفاده قرار می گیرند دارای ابعاد بزرگتری نسبت به مهرهای جیبی هستند و در مدل اتومات تولید می شوند تا نیازی به استامپ نباشد.

كيفيت مهر پزشکی  

همانطور که اشاره شد اکثر مدلهای مهر پزشکی از نوع اتومات هستند. ما در مهرسازی پگاه با در نظر گرفتن تمامی نکات و با استفاده از بهترین ابزارها و ماشین آلات پیشرفته طرح مورد نظر شما را در نهایت دقت و ظرافت روی مهر درج می کنیم. همچنین استفاده از مواد اولیه درجه یک و مرغوب در ساخت مهر پزشکی موجب شده که یک مهر بی نقص و با کیفیت خدمت شما عزیزان عرضه داریم.

طرحی مهر پزشکی

طراحی که برای مهر پزشکی در نظر گرفته می شود از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است به طوری که بر اساس یک استاندارد مشخصی این مهر تولید می شود. در ابتدا باید نام پزشک در سطر اول قرار بگیرد. در سطر بعدی تخصص پزشک و در سطر آخر نیز شماره نظام پزشکی ایشان قید خواهد شد. معمولا پزشکان علاقه زیادی به ثبت مهر با استفاده از روش های نستعلیق دارند و از این رو معمولا تنها در ثبت اسم پزشک از این مدل استفاده می کنند زیرا در سطرهای دیگر باعث می شود تا خط خیلی بزرگ به نظر برسد و از این رو به علت اندازه غیر استاندارد توصیه نمی شود.

پس بهتر است که تنها یک سطر را که نام پزشک می باشد برای استفاده از نستعلیق در نظر گرفت ، البته این موضوع کاملا سلیقه ای است و قانون تعریف شده ندارد با پدید آمدن فونت های جدید ، جذاب و رسمی دیگر پزشکان محدود به استفاده از فونت نستعلیق نیستند و از فونت ها و حتی ایجاد لوگو و برند و طراحی ترکیبی از نام و تخصص را در مهر خود از مجموعه سازنده انتظار دارند طراحان مهرسازی پگاه با سابقه و آشنایی کامل به این تیپ سلیقه به راحتی میتوانند نیاز پزشکانی که به دنبال طرحی خاص برای مهر خود هستند را براورده نماید اگر شما پزشک هستید و میخواهید اقدام به ساخت مهر نمایید پیشنهاد میشود از مشاوره رایگان طراحان مهرسازی پگاه بهره بگیرید.

مهرسازی پگاه ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی مهر برای: #مهر دکتر داروساز #مهر کارشناس تغذیه #مهر روانشناس #مهر دندانپزشک #مهر مامایی #دکتر زنان # مهر نظام پزشکی

طرح مهر پزشکی بیمارستان چگونه است؟

همانطور که در سطر قبلی نیز به این مورد اشاره کردیم، مهرهای بیمارستان با مهر مطب کمی متفاوت است و از این رو تعداد بسیاری از پزشکانی که در مطب های شخصی در بیمارستان مشغول به فعالیت هستند مهر پزشکی با آرم و لوگوی بیمارستان را در مهر ثبت می کنند. از این رو درج لوگو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. البته در این مورد باید شرایط لازم برای  نامه معرفی از بیمارستان را هم در نظر بگیرید. زیرا در این موارد  ارائه مدارک تحصیلی و جواز طبابت برای ساخت مهر با عنوان بیماستان کافی نیست.

قیمت مهر پزشکی

قيمت مهر پزشکی با توجه به نوع مهر متغيير می‌باشد، به طور معمول مهرهای ليزری در مقايسه با مدلهای معمولی يا همان ژلاتينی قيمت بالاتری دارند؛ همچنين مهرهای اتومات از مدل های معمولی نسبتا گرانتر هستند، بنابراين ميتوان گفت قيمت مهر با توجه به نوع آن متغيير می‌باشد.

خرید مهر پزشکی

جهت دریافت مشاوره، راهنمایی و خرید مهر پزشکی با یکی از شعب مهرسازی پگاه تماس بگیرید و یا از طریق تلگرام ۰۹۱۹۴۳۴۹۸۹۹ برای کارشناسان ما پیام ارسال فرمایید.

سفارش مهر پزشکی

از آنجا که اسناد پزشکی مهم و جز مدارک محرمانه دسته بندی می شوند بنابراین مهر پزشکی که این اسناد را مهر کرده حائز اهمیت است. به همین دلیل به منظور جلوگیری از هر نوع سواستفاده و عواقب احتمالی در مهرسازی پگاه تمامی مهرها با مجوز و ارائه مدرک معتبر طراحی و ساخته می شوند. برای سفارش مهر پزشکی لازم است مدارکی که هویت و تخصص فرد پزشک را تایید میکند عرضه نمایید. به این ترتیب با رضایت خاطر و عدم هر نوع سواستفاده ی احتمالی میتوانید مهر پزشکی خود را با بالاترین کیفیت و طرح دلخواه خود در اختیار داشته باشد.

سفارش آنلاین مهر پزشکی

از آنجا که مراجعه حضوری زمان بر بوده و بسیاری از افراد ترجیح می دهند کارهای خود را به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام دهند با شرایطی را فراهم کرده ایم که براحتی میتوانید مهر پزشکی خود را به صورت آنلاین و کاملا غیر حضوری سفارش دهید. برای این کار تنها کافیست که طرح و نوع مهر را انتخاب کرده و مدارک موردنیاز را عرضه کنید. ما در کوتاهترین زمان سفارش آنلاین مهر پزشکی شما را انجام خواهیم داد.