سفارش ساخت مهر فوری زیر دو ساعت همراه با ارسال رایگان

کارگاه مهرسازی مرکز تهران

کارگاه مهرسازی شرق تهران

کارگاه مهرسازی غرب تهران

کارگاه مهرسازی شمال تهران

دستگاه‌های مهر مناسب برای فروشگاه

نمونه مهر فروشگاه

طرح فروشگاه 1

طرح فروشگاه 2

طرح فروشگاه 3

طرح فروشگاه 4

نمونه طرح مهر فروشگاه سایت مهر پگاه

طرح فروشگاه 5

نمونه طرح مهر فروشگاه سایت مهر پگاه

طرح فروشگاه 6

نمونه طرح مهر فروشگاه سایت مهر پگاه

طرح فروشگاه 7

نمونه طرح مهر فروشگاه سایت مهر پگاه

طرح فروشگاه 8

38×38 میلی متر
نمونه طرح مهر فروشگاه سایت مهر پگاه

طرح فروشگاه 9

30×50 میلی متر
نمونه طرح مهر فروشگاه سایت مهر پگاه

طرح فروشگاه 10

30×50 میلی متر
نمونه طرح مهر فروشگاه سایت مهر پگاه

طرح فروشگاه 11

نمونه طرح مهر فروشگاه سایت مهر پگاه

طرح فروشگاه 12

نمونه طرح مهر فروشگاه سایت مهر پگاه

طرح فروشگاه 13

نمونه طرح مهر فروشگاه سایت مهر پگاه

طرح فروشگاه 14

نمونه طرح مهر فروشگاه سایت مهر پگاه

طرح فروشگاه 15

نمونه طرح مهر فروشگاه سایت مهر پگاه

طرح فروشگاه 16

طرح فروشگاه 17

طرح فروشگاه 18

طرح فروشگاه 19

طرح فروشگاه 20

طرح فروشگاه 21

طرح فروشگاه 22

طرح فروشگاه 23

طرح فروشگاه 24

طرح فروشگاه 25

مهر فروشگاه یکی از ابزار های اساسی برای یک فروشگاه و کسب و کار محسوب می شود. در واقع زمانی که شما کسب و کار خود را راه اندازی کردید و به عنوان یک فروشگاه آنلاین یا حضوری کار خود را آغاز کنید مسلما ارتباطات بسیاری با افراد مختلف خواهید داشت. شاید با خود فکر کنید که چه زمانی یک فروشگاه نیاز به استفاده از مهر دارد؟ در پاسخ باید گفت که یک فروشگاه برای اموراتی مانند صدور فاکتور های فروش، انعقاد قرارداد با کارکنان خود، برخی رسید ها و بسیاری دیگر از اسناد و اوراق نیاز به مهر دارد. در واقع مهر فروشگاه نوعی مهر تایید بر روی برگه ای است که شما آن را به مخاطب خود تحویل می دهید. اینکه چه فروشگاه هایی می توانند دارای مهر باشند، محدودیتی وجود ندارد. از فروشگاه های بزرگ که در سطح کشور شناخته شده هستند تا سوپر مارکت ها و فروشگاه های کوچک می توانند برای ثبت و ساخت مهر فروشگاه اقدامات لازم را انجام دهند.

مهرسازی پگاه ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی و ساخت مهر فوری از بهترین و معتبرترین برندهای موجود در بازار همراه ارسال رایگان در تهران

مهر فروشگاه برای صدور فاکتور

در واقع هنگام خرید، هر خریداری می تواند درخواست فاکتور برای اجناس خود نماید. از نظر صدور فاکتور نیز می توان گفت محدودیتی در قیمت وجود ندارد. از طرفی فروشگاه ها چه از نوع ارائه خدمات باشند و چه از نوع عرضه محصول باید به مشتریانی که درخواست فاکتور دارند، فاکتور فروش تقدیم کنند. اما فاکتور فروش بدون مهر فروشگاه تقریبا ارزشی ندارد. در نظر داشته باشید افرادی که برای موسسات و سازمان های بزرگ خرید انجام می دهند حساسیت و دقت بیشتری روی این موضوع دارند. در واقع کارمند یک اداره یا سازمان خرید برای محل کار خود، خرید را از فروشگاه هایی انجام می دهد که دارای مهر فروشگاه باشند. در واقع فاکتور ممهور به مهر فروشگاه در اسناد دفتری اداره و سازمان ثبت می گردد. در این محیط ها فاکتور ها بدون مهر هیچ ارزش و اعتبار قانونی ندارند و به همین دلیل کارمند یا مسئول خرید این اماکن این نکته را حین خرید در نظر دارد.

شاید شما به عنوان فروشنده در این موقعیت قرار گرفته باشید که از شما سوال شود آیا فروشگاه دارای مهر است یا خیر. در این حال اگر فروشگاه شما دارای مهر باشد شما می توانید با خیالی آسوده محصولات خود را به فروش برسانید. در صورت نبود مهر بسیاری از افراد از خرید کردن منصرف می شوند. برای سفارش ساخت مهر فروشگاه نیاز نیست راه سخت و دشواری را طی کنید. این کار را می توانید به مجموعه های حرفه ای و کاربلد بسپارید. اما کسب و کار و فروشگاه هایی مانند موارد زیر بهتر است که برای جلب اعتماد مشتری و البته بازاریابی دارای مهر باشند:

 • کافی شاپ ها
 • رستوران ها
 • فروشگاه های زنجیره ای
 • فروشگاه های آرایشی و بهداشتی
 • فروشگاه های لوازم التحریر
 • فروشگاه های خوار و بار
 • نمونه مهر فروشگاه کامپیوتر
 • مهر فروشگاه لوازم خانگی
 • فروشگاه های لوازم یدکی
 • فروشگاه های لوازم ساختمانی و مهندسی
 • رستوران های زنجیره ای
 • و …

این ها تنها مواردی هستند که باید دارای مهر فروشگاه باشند تا بتوانند مشتریان بیشتری را به مجموعه خود جذب نمایند. البته منظور از مشتریان افرادی هستند که اخذ فاکتور ممهور از طرف فروشگاه برای آن ها اهمیت خاصی دارد. اما مهر فروشگاه در مدل های مختلفی طراحی و تولید می شود. این سلیقه شما است که چه مدل مهری را برای فروشگاه خود می پسندید.

در این قسمت از سایت میتوانید انواع نمونه مهر فروشگاه را مشاهده کنید و مهر مناسب فروشگاه خودتان را انتخاب کرده و سفارش دهید.

انواع مهر های فروشگاه

مهر های فروشگاه با توجه به اینکه تا چه میزان مصرف دارند در مدل های مختلفی موجود هستند. از انواع مهر ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مهر های ژلاتینی انواعی از مهر ها هستند که به عنوان مهر های به صرفه نیز شناخته می شوند. مهر های ژلاتینی در سه مدل مختلف تولید می شوند. این سه مدل شامل مهر های ساده ژلاتینی با دسته چوبی، ژلاتینی با دسته کریستالی و ژلاتینی با دسته پلاستیکی هستند. این مهر ها اصولا بدون درپوش می باشند. البته باید در نظر داشت که همین مهر ها دارای مقاومت بالایی نسبت به شرایط محیطی هستند.
 • مهر های ژلاتینی اتوماتیک و یا لیزری از دیگر مواردی هستند که برای استفاده طولانی مدت و زیاد به عنوان گزینه های مناسبی شناخته می شوند. در نظر داشته باشید که این مهر ها قابلیت شارژ شدن دارند و شما می توانید به راحتی بدون حمل استامپ آن ها را به دفعات زیاد در محیط های مختلف استفاده کنید.

چه اطلاعاتی باید درج شود؟

اما باید در نظر داشت که طراحی انواع مهر فروشگاه نیز متفاوت است. در واقع شما می توانید با توجه به سلیقه خود مهر فروشگاه را در شکل های مختلفی سفارش دهید. از انواع مهر های فروشگاه می توان به مهر های مستطیل، دایره، بیضی، مربع اشاره کرد. البته باید این نکته را نیز خاطر نشان کرد که شما با توجه به لوگویی که برای فروشگاه خود طراحی کرده اید یا در نظر گرفته اید باید ساخت مهر را انجام دهید. برای مثال اگر لوگو فروشگاه شما به صورت دایره ای است، مهر فروشگاه نیز باید به صورت دایره ای طراحی شود. البته در نظر داشته باشید که طراحی مهر فروشگاه یک امر سلیقه ای است و صرفا نیاز به چیدمان و قالب خاصی نیست. شما می توانید طراحی مهر را بر اساس نوع فروشگاه، لوگو و … انجام دهید.

بر روی یک مهر فروشگاه شما باید اطلاعاتی را درج نمایید تا بتوانید از این ابزار کاربردی به عنوان تبلیغات نیز استفاده کنید. زمانی که درخواست ساخت مهر فروشگاه را با مجموعه مهر سازی مطرح کردید، می توانید اطلاعاتی مانند نام و شماره تماس، آدرس سایت، شماره ثابت و همراه و … را بر روی مهر درج کنید. البته با توجه به ابعاد مهر ممکن است تمامی اطلاعات قابلیت درج شدن نداشته باشند. اما لوگو، نام، راه ارتباطی از جمله مهمترین مواردی هستند که باید بر روی مهر فروشگاه درج شوند.