سفارش ساخت مهر فوری زیر دو ساعت همراه با ارسال رایگان

کارگاه مهرسازی مرکز تهران

کارگاه مهرسازی شرق تهران

کارگاه مهرسازی غرب تهران

کارگاه مهرسازی شمال تهران

دستگاه‌های مناسب برای مهر وکیل

نمونه مهر وکالت

طرح وکالت 1

نمونه طرح مهر وکالت سایت مهر پگاه

طرح وکالت 2

نمونه طرح مهر وکالت سایت مهر پگاه

طرح وکالت 3

نمونه طرح مهر وکالت سایت مهر پگاه

طرح وکالت 4

نمونه طرح مهر وکالت سایت مهر پگاه

طرح وکالت 5

نمونه طرح مهر وکالت سایت مهر پگاه

طرح وکالت 6

نمونه طرح مهر وکالت سایت مهر پگاه

طرح وکالت 7

نمونه طرح مهر وکالت سایت مهر پگاه

طرح وکالت 8

نمونه طرح مهر وکالت سایت مهر پگاه

طرح وکالت 9

نمونه طرح مهر وکالت سایت مهر پگاه

طرح وکالت 10

نمونه طرح مهر وکالت سایت مهر پگاه

طرح وکالت 11

نمونه طرح مهر وکالت سایت مهر پگاه

طرح وکالت 12

نمونه طرح مهر وکالت سایت مهر پگاه

طرح وکالت 13

نمونه طرح مهر وکالت سایت مهر پگاه

طرح وکالت 14

نمونه طرح مهر وکالت سایت مهر پگاه

طرح وکالت 15

نمونه طرح مهر وکالت سایت مهر پگاه

طرح وکالت 16

نمونه طرح مهر وکالت سایت مهر پگاه

طرح وکالت 17

نمونه طرح مهر وکالت سایت مهر پگاه

طرح وکالت 18

مهر وکیل

طرح وکالت 19

مهر وکیل

طرح وکالت 20

مهر وکیل

طرح وکالت 21

مهر وکیل

طرح وکالت 22

مهر وکیل

طرح وکالت 23

طرح وکالت 24

طرح وکالت 25

طرح وکالت 26

طرح وکالت 27

طرح وکالت 28

طرح وکالت ۲۹

طرح وکالت ۳۰

طرح وکالت ۳۱

طرح وکالت ۳۲

طرح وکالت ۳۳

طرح وکالت ۳۴

طرح وکالت ۳۵

طرح وکالت ۳۶

طرح وکالت ۳۷

طرح وکالت ۳۸

طرح وکالت ۳۹

طرح وکالت ۴۰

طرح وکالت ۴۱

طرح وکالت ۴۲

طرح وکالت ۴۳

طرح وکالت ۴۴

طرح وکالت ۴۵

طرح وکالت ۴۶

طرح وکالت ۴۷

طرح وکالت ۴۸

طرح وکالت ۴۹

طرح وکالت ۵۰

طرح وکالت ۵۱

طرح وکالت ۵۲

طرح وکالت ۵۳

طرح وکالت ۵۴

طرح وکالت ۵۵

طرح وکالت ۵۶

طرح وکالت ۵۷

طرح وکالت ۵۸

طرح وکالت ۵۹

طرح وکالت ۶۰

طرح وکالت ۶۱

طرح وکالت ۶۲

طرح وکالت ۶۳

طرح وکالت ۶۴

طرح وکالت ۶۵

طرح وکالت ۶۶

طرح وکالت ۶۷

طرح وکالت ۶۸

طرح وکالت ۶۹

طرح وکالت ۷۰

طرح وکالت ۷۱

طرح وکالت ۷۲

طرح وکالت ۷۳

طرح وکالت ۷۴

طرح وکالت ۷۵

طرح وکالت ۷۶

طرح وکالت ۷۷

طرح وکالت ۷۸

طرح وکالت ۷۹

طرح وکالت ۸۰

طرح وکالت ۸۱

طرح وکالت ۸۲

طرح وکالت ۸۳

طرح وکالت ۸۴

طرح وکالت ۸۵

طرح وکالت ۸۶

طرح وکالت ۸۷

طرح وکالت ۸۸

طرح وکالت ۸۹

طرح وکالت ۹۰

طرح وکالت ۹۱

طرح وکالت ۹۲

طرح وکالت ۹۳

طرح وکالت ۹۴

طرح وکالت ۹۵

طرح وکالت ۹۶

طرح وکالت ۹۷

طرح وکالت ۹۸

طرح وکالت ۹۹

طرح وکالت ۱۰۰

طرح وکالت ۱۰۱

طرح وکالت ۱۰۲

طرح وکالت ۱۰۳

راهنمای سفارش مهر وکیل

برای سفارش مهر وکالت و اطلاع از نکات مهم در این زمینه با ما همراه باشید. همانطور که میدانید یکی از ابزارهای پرکاربرد اصناف و شغل های مختلف مهر ها هستند. در واقع مهر به برگه و سند اعتبار و رسمیت می بخشد. با توجه به اهمیت این موضوع بسیاری از افراد سودجو باجعل و کپی برداری از طرح مهر، سوءاستفاده هایی انجام می دهند بنابراین بهتر است طرح و مدل مهر به نوعی باشد که براحتی قابل جعل نباشد.
وکلای دادگستری به منظور اعتبار بخشیدن به لوایح و اسناد از مهر مخصوص خود استفاده میکنند. بنابراین مهر وکیل باید مشخصاتی داشته باشد که جایگاه و درجه ی فرد را مشخص کند. ما در چاپ پگاه به کمک ابزار و دستگاه های مجهز و بکارگیری متریال درجه یک مهر وکالت با بهترین کیفیت عرضه میداریم.

مهرسازی پگاه ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی و ساخت مهر فوری از بهترین و معتبرترین برندهای موجود در بازار همراه ارسال رایگان در تهران

انواع مهر وکیل دادگستری

اگر توجه کرده باشید مهر وکیل دارای خطوط و نشانه های مخصوص و ریزی است که به راحتی قابل جعل نباشد. بنابراین ظرافت طرح مهر وکالت بسیار حائز اهمیت است که عبارت درج شده روی مهر به راحتی و به وضوح قابل رویت باشد. مهر وکالت در دو مدل مهر وکیل و مهر کارآموز وکالت طراحی می گردد که هریک ویژگی های مختص به خود را دارند.
مهر وکالت: مشخصات وکیل، لوگوی مرجع قوه قضائیه روی این مهر حک می شود.
مهر کارآموز وکیل: این نوع مهر الزاما تحت نظارت و آموزش وکیل سرپرست مورد استفاده قرار می‌گیرد.
یکی از مدل های مهر وکالت کپی برابر اصل است که برای اسناد و لوایح مختلف کاربرد دارد. دیگری نیز نام و نام خانوادگی، لوگو کانون وکلا، شماره پروانه روی آن درج شده است.

مشخصات مهر وکالت

مهر وکالت از نظر شکل ظاهری عموما در مدل های مستطیل و یا دایره ای به صورت معمولی و یا اتومات طراحی می گردد. از نظر رنگبندی جوهر مهر نیز در رنگ های مختلف قابل عرضه می باشد.
نام و نام خانوادگی فرد، شماره پروانه، لوگوی مرجع قانون قضائیه روی مهر درج می گردد. از آنجا که مهر وکلا بسیار پرکاربرد است و طی روز بارها از مهر استفاده می شود بنابراین اندازه و ابعاد مهر حائز اهمیت است.
هر چه مهر کوچک تر باشد جابه جایی آن نیز راحت تر است. اما باید در نظر داشته باشید که ابعاد آن به گونه ای باشد که تمامی اطلاعات به صورت واضح و دقیق روی آن درج گردد.
با توجه به کاربرد گسترده و استفاده ی بیشمار از مهر وکیل ما در چاپ پگاه با ارائه مدل های بی نظیر در تلاشیم مطابق سلیقه ی شما مهر موردنظر را آماده کنیم. در واقع بعد از اخذ مدرک و پروانه وکالت برای فعالیت مجاز، به مهر مخصوص که مشخصات و کد وکالت شما روی آن درج شده نیاز دارید. در ادامه به نکات طلایی در این زمینه اشاره داریم.

طراحی مهر وکیل حقوقی

مهر وکیل حقوقی باید چه ویژگی هایی داشته باشد. طراحی مهر وکالت به چه صورت باشد بهتر است. در پاسخ به این سوال باید گفت که طرح روی مهر باتوجه به سلیقه ی فرد قابل تغییر می باشد‌‌. شما می‌توانید طرح دلخواه خود را از بین مدل های موجود در سایت انتخاب کنید و یا اگر طرح دیگری در نظر دارید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مدارک لازم برای ساخت مهر وکالت

با توجه به جعل اسناد و سواستفاده های احتمالی برای سفارش ساخت مهر وکالت الزاما باید مدارکی قابل استناد به هویت و مدرک تحصیلی فرد عرضه گردد. بنابراین برای ساخت مهر وکیل به مدارک شناسایی و پروانه وکالت نیاز دارید. ما در چاپ پگاه با در نظر گرفتن تمامی قوانین و ضوابط موجود برای ساخت هر نوع مهر نیاز به مدارک قابل استناد داریم. به همین منظور در نظر داشته باشید که برای جلوگیری از هر نوع سوءاستفاده مدارک مذکور را در زمان سفارش ساخت مهر در اختیار داشته باشید.

بررسی مدل های مهر وکیل

مهر ها عموما به دو صورت اتومات و معمولی ساخته می شوند. از آنجا که مهرهای معمولی دوام و طول عمر بالاتری دارند بسیاری از افراد این نوه مهر با ترجیح می دهند. نکته ای که در این خصوص باید مدنظر داشت این است که یک استامپ نیز همواره باید همراه خود داشته باشید که می‌تواند مشکل ساز باشد.
مهر اتومات وکالت ظاهر زیباتری دارد و از آنجا که محفظه جوهر درون مهر تعبیه شده کاربری و استفاده از آن راحتتر است. ما در چاپ پگاه به کمک جدیدترین ابزار و متریال درجه یک در تلاشیم بهترین و باکیفیت ترین مدل مهر مطابق با سلیقه ی شما عزیزان عرضه داریم.
نمونه مهر وکالت
از آنجا که تنوع طرح و مدل مهر وکیل گسترده است شما میتوانید انواع مدل های نمونه مهر وکالت را در وبسایت مشاهده کنید. تمامی طرح های موجود قابل ارائه می باشند. همچنین اگر طرح و یا مدل دیگری مدنظر داشته باشید ساخت و تولید مهر وکالت مطابق سلیقه ی مشتری امکان پذیر است.

چگونه مهر وکالت سفارش دهم

برای سفارش مهر وکالت تنها کافیست مدارک مورد نیاز برای سفارش مهر را در اختیار داشته باشید. سپس طرح و مدل مهر را انتخاب نموده و از طریق شماره های درج شده در سایت میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. مهر مورد نظر شما کمتر از یک روز کاری آماده ارسال خواهد بود‌.

سفارش مهر وکیل فوری

از آنجا که مهرسازی نیاز به دقت و ظرافت بالایی دارد با استفاده از ابزار و دستگاه های پیشرفته علاوه بر حفظ کیفیت زمان ساخت مهر نیز در کوتاهترین زمان امکان پذیر است. در همین راستا در چاپ پگاه امکان سفارش مهر فوری فراهم بوده و شما عزیزان به راحتی میتوانید طرح دلخواه خود را سفارش داده و در کمتر از یک روز کاری در محل تحویل بگیرید.

قیمت مهر وکالت

قیمت مهر وکیل با توجه به نوع مهر یعنی اتومات یا معمولی و همچنین جنس مهر اینکه ژلاتینی باشد یا پلیمری و طرح روی آن متغییر است. هر کدام از موارد فوق روی قیمت نهایی مهر تاثیر بسزایی دارد. نکته قابل توجه اینکه ما با ارائه بهترین خدمات در تلاشیم مهرهایی با کیفیت و در عین حال قیمت مناسب عرضه می داریم.