سفارش ساخت مهر فوری زیر دو ساعت همراه با ارسال رایگان

کارگاه مهرسازی مرکز تهران

کارگاه مهرسازی شرق تهران

کارگاه مهرسازی غرب تهران

کارگاه مهرسازی شمال تهران

دستگاه‌های مهر مناسب برای شرکت

نمونه مهر شرکت

طرح 1

نمونه طرح مهر شرکت سایت مهر پگاه

طرح 2

نمونه طرح مهر شرکت سایت مهر پگاه

طرح 3

نمونه طرح مهر شرکت سایت مهر پگاه

طرح 4

نمونه طرح مهر شرکت سایت مهر پگاه

طرح 5

نمونه طرح مهر شرکت سایت مهر پگاه

طرح 6

نمونه طرح مهر شرکت سایت مهر پگاه

طرح 7

نمونه طرح مهر شرکت سایت مهر پگاه

طرح 8

نمونه طرح مهر شرکت سایت مهر پگاه

طرح 9

نمونه طرح مهر شرکت سایت مهر پگاه

طرح 10

نمونه طرح مهر شرکت سایت مهر پگاه

طرح 11

نمونه طرح مهر شرکت سایت مهر پگاه

طرح 12

نمونه طرح مهر شرکت سایت مهر پگاه

طرح 13

نمونه طرح مهر شرکت سایت مهر پگاه

طرح 14

نمونه طرح مهر شرکت سایت مهر پگاه

طرح 15

نمونه طرح مهر شرکت سایت مهر پگاه

طرح 16

نمونه طرح مهر شرکت سایت مهر پگاه

طرح 17

نمونه طرح مهر شرکت سایت مهر پگاه

طرح 18

نمونه طرح مهر شرکت سایت مهر پگاه

طرح 19

نمونه مهر شرکت حسابداری

طرح 20

نمونه مهر شرکت حسابداری

طرح 21

نمونه مهر شرکت حسابداری

طرح 22

نمونه مهر شرکت حسابداری

طرح 23

نمونه مهر شرکت حسابداری

طرح 24

نمونه مهر شرکت حسابداری

طرح 25

طرح 26

طرح 27

طرح 28

طرح 29

طرح 30

طرح 31

طرح 32

طرح 33

طرح 34

طرح 35

طرح 36

طرح 37

طرح 38

طرح 39

طرح 40

طرح 41

طرح 42

طرح 43

طرح 44

طرح 45

طرح 46

طرح 47

طرح 48

طرح 49

طرح 50

طرح 51

طرح 52

طرح 53

طرح 54

طرح 55

طرح 56

طرح 57

طرح 58

طرح 59

طرح 60

طرح 61

طرح 62

طرح 63

طرح 64

طرح 65

طرح 66

طرح 67

طرح 68

طرح 69

طرح 70

طرح 71

طرح 72

طرح 73

طرح 74

طرح 75

طرح 76

طرح 77

طرح 78

طرح 79

طرح 80

طرح 81

طرح 82

طرح 83

طرح 84

طرح 85

طرح 86

طرح 87

طرح 88

طرح 89

طرح 90

طرح 91

مهر شرکت یکی از ضروری ترین ابزاری است که در هر شرکت باید موجود باشد؛ اما برای ثبت تا طراحی و ساخت آن باید مراحلی طی شود. مهر شرکت در قسمت های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان یک تاییدیه محسوب می شود.

مهرسازی پگاه ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی و ساخت مهر فوری از بهترین و معتبرترین برندهای موجود در بازار همراه ارسال رایگان در تهران

مهر شرکت، جزئی حیاتی از هویت بصری یک سازمان یا شرکت است که نقش بسیار مهمی در شناخت و شناسایی آن دارد. این مهر، عموماً شامل: نام، لوگوی شرکت، شعار یا نشانی وب‌سایت و اطلاعات تماس  است؛ مهرها ابزاری اساسی برای تأیید هویت اسناد رسمی، نامه‌ها، فاکتورها و سایر مستندات هستند.

با طراحی یک مهر با ذوق و حس هنری، شرکت می‌تواند هویت و قدرت برند خود را به نمایش بگذارد و در ذهن مخاطبان خود به یاد ماندنی شود؛ علاوه بر این از کمک اجرای دقیق طرح مهر و استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته، از امنیت اسناد و مدارک شرکت محافظت شده و از خطرات تقلب و تزویر جلوگیری می‌شود. بنابراین اهمیت و کاربرد مهر شرکت در جذب مشتریان و ایجاد تمایز با رقبا بسیار بیشتر از یک علامت تجاری ساده است.

انواع مهر های شرکت

در نظر داشته باشید که مهر ها انواع مختلفی دارند که برای شرکت ها و برند های مختلف انواع متفاوت آن استفاده می شوند. فراموش نکنید که با توجه به سفارش افراد ابعاد و سایز مهر ها نیز متفاوت و سلیقه ای است. البته برخی از مهر ها که در محیط های خاص استفاده می شوند دارای ویژگی های یکسانی هستند. از طرفی باید گفت که انواع مهر شرکت می توانند در شکل های مختلفی مانند دایره، مربع، مستطیل، بیضی و … ساخته شوند. از انواع مهر های شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

با توجه به پیشرفت هایی که در این حوزه انجام شده است مهر های اتوماتیک لیزری نسلی جدیدی از مهر ها محسوب می شوند که توانسته اند جایگزین مناسبی برای مهر های ساده و یا حتی ژلاتینی شوند. اما در هر صورت این نیاز و سلیقه مشتری است که تعیین می کند چه مدل مهری را سفارش دهد. اما برای ساخت مهر شرکت باید مراحل قانونی پشت سر گذاشته شود تا شرکت بتواند سفارش مهر را ثبت نماید.

در این قسمت از سایت میتوانید انواع نمونه مهر شرکت از جمله نمونه مهر شرکت سهامی خاص و نمونه مهر شرکت با مسئولیت محدود را مشاهده کنید و مهر مناسب شرکت خودتان را انتخاب کرده و سفارش دهید.

طراحی مهر شرکت آنلاین

طراحی که برای مهر شرکت در نظر گرفته می شود از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است به طوری که بر اساس یک استاندارد مشخصی این مهر تولید می شود البته میتوان گفت طراحی مهر شرکت تا حدودی سلیقه ای هم است که شما می توانید نکاتی را که مد نظر دارید به کارشناس طراحی مربوطه گوشزد کنید.

طرح مهر در شناخت و زیبایی برند شما اثر دارد و باید توسط افراد متخصص طراحی شود، در صورتی که نیاز به طرح مهر حرفه ای و جذاب برای برندتان و شخص خودتان دارید پیشنهاد می‌کنم حتما از طرح های مهرسازی پگاه استفاده کنید تا با صرف هزینه ای مناسب، یک طرح مهر حرفه‌ای و در خور خود و کسب و کارتان داشته باشید و ضمن جذابیت بخشیدن به اسناد خود به آن‌ها اعتبار نیز ببخشید.

مهرسازی پگاه ارئه دهنده خدمات تخصصی طراحی و ساخت ممهر شرکت مناسب برای استفاده انواع شرکت های تجاری از جمله:

 • شرکت سهامی(اعم از شرکت سهامی خاص و شرکت سهامی عام): شرکت‌هایی که سرمایه آن به سهام تقسیم گشته و مسئولیت افرادی که سهم دارند صرفاً محدود به مقدار سهمی است که آن‌ها در آن شرکت دارند.
 • شرکت با مسئولیت محدود: شرکت‌هایی که توسط دو یا چندین نفر برای مسائل تجاری تشکیل شده و هر شخص تنها به میزانی که سرمایه دارد در شرکت دارای تعهد و مسئولیت می‌باشد.
 • شرکت تضامنی: شرکت‌هایی که بین دو تا چندین نفر به منظور امور تجارتی تشکیل شده است و افرادی که در آن شرکت حضور دارند دارای مسئولیت تضامنی هستند و اگر دارایی شرکت کافی برای پرداخت طلب نباشد هرکدام از شرکا برای پرداخت آن قرض مسئول هستند.
 • شرکت مختلط سهامی و غیر سهامی: شرکت مختلط سهامی که در آن سرمایه موجود در شرکت به شکل سهام و یا قطعات سهام متساوی القیمه می‌باشد و مسئولیت شرکا تا حدی است که در آن شرکت سهم دارند؛ شرکت مختلط غیر سهامی که بین یک یا چند شریک ضامن با چند شریک با مسئولیت محدود بدون انتشار سهام تشکیل گردیده است.
 • شرکت نسبی: شرکت‌هایی که عنوان تجارتی دارد بین دو یا چند نفر تشکیل و مسئولیت هرکدام از آن‌ها صرفاً به میزان سرمایه‌ای می‌باشد که در شرکت آورده‌اند.
 • شرکت تعاونی: شرکت‌هایی که بین صاحبان حرفه تشکیل می‌گردد و شرکای این شرکت شغل خود را به منظور تولید و فروش اجناس بکار می‌برند.

بخش‌های مختلف مهر شرکت

 1. نام: اسم شرکت اولین موردی است که باید بر روی مهر درج شود. توجه کنید که لزومی ندارد کلمه شرکت را همراه با نام به روی مهر ثبت کنید، بهتر است به منظور منحصر به فرد بودن مهر، نام کامل شرکت را بدون حذفیات بر روی مهر درج شود البته میتوان در زمان طراحی قسمت‌های کم اهمیت را کوچکتر و قسمت‌های مهم‌تر را بزرگتر طراحی کرد.
 2. نوع شرکت: انواع شرکت عبارتند از (1- شرکت سهامی 2- شرکت با مسئولیت محدود 3- شرکت تضامنی 4- شرکت مختلط سهامی 5- شرکت مختلط غیر سهامی 6- شرکت نسبی
  7- شرکت تعاونی تولید و مصرف) که به طور زمان طراحی مهر شرکت، نوع شرکت نیز بر روی مهر درج می‌شود که نشان دهنده اهداف اعضاء در آینده، نوع فعالیت افراد، تعداد افراد عضو و … می‌باشد.
 3. شماره ثبت: هر شرکتی که به ثبت رسیده باشد شماره مخصوصی دارد که همان شماره ثبت شرکت است و مانند نام شرکت منحصر به فرد است. شماره ثبت نشان دهنده اعتبار شرکت و قانونی بودن آن است و به افراد مختلف این اطمینان را میدهد که این شرکت ثبت شده و قابل اعتماد است.
 4. لوگو: لوگوی نماد هویت شرکت است.درج لوگو شرکت در طراحی مهر و زیبایی بصری آن تاثیر بسزایی دارد.

نمونه نامه و متن مورد تایید جهت سفارش ساخت مهر شرکت:

نمونه مهر شرکت

در این صفحه از سایت مهرپگاه می‌توانید انواع نمونه مهر شرکت از جمله: نمونه مهر شرکت بازرگانی #نمونه مهر شرکت پیمانکاری #نمونه مهر شرکت ساختمانی #نمونه مهر شرکت خدماتی #نمونه مهر شرکت فنی مهندسی #نمونه مهر شرکت صنعتی #نمونه مهر شرکت سهامی خاص #نمونه مهر شرکت با مسئولیت محدود که توسط ما تیم گرافیک ما طراحی و اجرا شده را مشاهده کنید.

قوانین مهر شرکت + نکات مهم در ساخت مهر شرکت

در حالت کلی برای ساخت مهر شرکت هیچ قانون خاصی وجود ندارد که مهر باید به چه شکل باشد یا اینکه صرفا لیزری و یا ساده باشد. مهر های شرکت باید دارای ویژگی هایی باشند که از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد.
مهر شرکت همانطور که از نام آن پیدا است باید نام شرکت بر روی آن حک شود. در واقع بدون اسم شرکت طراحی مهر کاری بیهوده است. شاید الزامی به درج نام شرکت بر روی مهر نباشد اما این نکته را در نظر داشته باشید که همین نام می توان اعتماد مشتری را جلب کند. با توجه به اینکه نام هیچ شرکتی به صورت تکراری وجود ندارد و نام یک شرکت منحصر آن شرکت است، پیشنهاد کارشناسان این است که نام شرکت بدون هیچ کم و کاستی بر روی مهر درج شود. اما درج نام بر روی مهر شرکت یک موضوع کاملا سلیقه ای است که شما می توانید نکاتی را که مد نظر دارید به کارشناس طراحی مربوطه گوشزد کنید.

شرکت ها در ایران به هفت دسته، تقسیم بندی می شوند. در نتیجه فعالیت شرکت های مختلف ذیل یکی از این دسته بندی ها انجام می شود. در نظر داشته باشید معمولا بسیاری از شرکت ها ترجیح می دهند که نوع شرکت بر روی مهر درج شود. نوع شرکت در واقع نشان می دهد که فعالیت افراد مجموعه در چه حیطه ای است و حتی تا حدی نشان دهنده مسئولیت افراد نیز می باشد.

مورد بعدی که بسیاری از کارشناسان تاکید به درج آن دارند، شماره ثبت شرکت است. در واقع شماره ثبت نشان می دهد که این شرکت قانونی است. از طرفی در نظر داشته باشید که شرکت پس از ثبت شدن این شماره مخصوص را می گیرد. در نظر داشته باشید که شماره ثبت شرکت نشان دهنده اعتبار یک شرکت است. همین مورد اگر بر روی مهر درج شود می تواند اعتماد مخاطب را جلب نماید. در واقع شماره ثبت شرکت نشان می دهد که شرکت شما در واحد ثبت شرکت های اداره ثبت اسناد و املاک کشور ثبت گردیده است. از این طریق شما در واقع رسمی بودن شرکت را نشان می دهید.
لوگوی شرکت یکی دیگر از مواردی است که بسیاری از شرکت ها ترجیح می دهند آن را بر روی مهر شرکت درج کنند. اگر اشاره کنیم که نماد یا همان لوگوی هر شرکت در واقع نشان دهنده هویت آن است، اغراق نکرده ایم. در نتیجه اگر شما از آن دسته افرادی هستید که ترجیح می دهید نام شرکت را بر روی مهر شرکت درج نکنید، اما از درج لوگو غافل نمانید. از طرفی درج لوگو بر روی مهر به آن زیبایی خاصی می بخشد. البته این نکته را خاطر نشان کنیم که درج لوگو از ضروریاتی نیست که بر روی مهر درج شود، اما به نوعی ظرافت کاری محسوب می شود. اگر شرکت شما لوگو ندارید و علاقمند به داشتن آن نیستید، می توانید این کار را به افراد یا مجموعه های حرفه ای بسپارید. لوگو ها در انواع تایپوگرافی، تصویری، مونوگرام و … طراحی می شوند.

مشخصات متفاوت مهر های مختلف

مواردی که در پاراگراف قبلی ذکر شد، از جمله مواردی هستند که باید در ساخت مهر شرکت در نظر گرفته شوند. اما باید در نظر داشت که مهر شرکت با توجه به اینکه در چه دسته بندی قرار می گیرد دارای مشخصات متفاوتی است. برای مثال مهر های لیزری انواع مختلفی دارند که به مهر های لیزری موبی، شاینی، اسمارت، دیپلمات و … تقسیم بندی می شوند. از طرفی هر کدام از مهر های دیگر با توجه به قابلیت هایی که دارند ممکن است مورد توجه برند های مختلف قرار بگیرند. امروز مهر هایی با درپوش، بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند. مهر های لیزری اتوماتیک به دلیل ویژگی هایی که دارند نیز بسیار پرطرفدار هستند. از جمله اینکه به راحتی شارژ می شوند و تراکم جوهر در آن ها بسیار بالا است.

مدارک لازم برای ساخت مهر شرکت

اما برای ساخت مهر شرکت شما باید با مدارک خاصی به مهر سازی مراجعه نمایید. در واقع مدارک لازم برای ساخت مهر که شما باید به مهر سازی تحویل دهید شامل روزنامه رسمی، کارت ملی یک نفر از اعضای هیئت مدیره و همچنین نامه شرکت و معرفی فردی که مهر را تحویل خواهد گرفت. اگر شرکت فردی را به عنوان نماینده برای تحویل مهر معرفی نماید باید طی یک نامه فرد را معرفی کند.

قیمت مهر شرکتی

کلیه قیمت‌های درج شده در سایت مهر پگاه به روز می‌باشند و شما می‌توانید به صورت آنلاین مهر مورد نظرتان را سفارش دهید.